2.11.2014

Vážení zákazníci,

máme pro vás předvánoční dárek na měsíc listopad a prosinec. Pokud se rozhodujete, zda vylepšit vzhled vašeho domova, nyní k tomu máte skvělou příležitost.

Přijedeme k vám a zdarma vám poradíme jak nejlépe obléknout vaše okna. K tomu dostanete poukaz na poradenství a zaměření, který můžete věnovat jako dárek svým blízkým nebo přátelům.
1.6.2014


Vážení a milí zákazníci,

přejeme vám krásný start do nového měsíce. V měsíci květnu jste měli možnost u nás využít poradenství a zaměření ZDARMA. Pro velký úspěch jsme se rozhodli tuto akci prodloužit do 20.6.2014. Takže pokud váháte jaké záclony by vašim oknům slušely nejvíce, zavolejte nám a my k vám přijedeme a pomůžeme s výběrem. Vše k vaší spokojenosti včetně závěsného systému a různých netradičních způsobů řešení dekorace vašich oken. 

1.5.2014

Vážení zákazníci,

jaro je tu a s ním přichází naše nová kolekce záclon a závěsů. Pokud přemýšlíte, jak oživit interiér, máme pro Vás speciální akci na měsíc květen:
 
Interiérové poradenství a zaměření ZDARMA v měsíci květnu!
Pomůžeme Vám s dekorací oken v pohodlí domova. Poradíme Vám s volbou závěsného systému vhodného do interiéru. Na přání provedeme i montáž.

Záclony a závěsy jsou poslední tečkou, která zútulní a oživí Váš domov.


Přejeme krásný 1. Máj plný sluníčka a radosti...


18.4.2014


Vážení a milí zákazníci, přátelé a příznivci,

zdravíme Vás v tyto krásné jarní dny a rádi bychom se s Vámi podělili o velkou novinku, kterou máme. Nyní nás naleznete i na Facebooku - Záclony na míru! Můžete si prohlédnout některé z našich již realizovaných zakázek, naleznete zde informace o novinkách i inspiraci.


 Facebook Záclonového Studia Lenky Stejskalové
8.3.2014

Proč právě blackout?

Dnes již existuje bezpočet různých materiálů na zatemnění oken. Klasické jednobarevné, s potiskem, vyšívané… je jich tolik a čím větší výběr, tím obtížněji volíme vhodnou volbu právě sami pro sebe.

Pro ulehčení rozhodování vám dnes představíme jeden velmi oblíbený materiál, který zdobí okna mnohých domácností. Jsou to plně zatemňující závěsy blackout. Ideální pokud pracujete v noci a ve dne potřebujete spát, závěsy nepropustí ostré paprsky ranního sluníčka. Nebo v noci, když chcete usnout, a pouliční lampa vám svítí do obličeje a ne a ne zhasnout.

Závěsy blackout se nabízí v mnoha barevných odstínech, jednobarevné nebo vzorované, dokonce i oboustranné. Některé jsou decentní a elegantní, jiné veselé a barevné.

Co říct na závěr? Můžeme vám jen popřát správné rozhodnutí při výběru vašich závěsů a klidný, ničím nerušený spánek.22.10.2013
Vážení příznivci moderního bydlení,

máme pro vás aktuální novinky ze světa záclon a závěsů. Před pár dny jsme se vrátili z veletrhu firmy Gerster a Horn. Jsou to přední výrobci z Německa, se kterými spolupracujeme již od našeho vzniku.

Rádi byste oblékli vaše okna podle nejaktuálnějších moderních trendů? Jsou to kosočtverce. Vzor kosočtverců nás bude provázet celým podzimem a zimou. To vše v příjemné přírodní barevnosti od jemných krémových barev až po zemitou hnědou.

Stálicí jsou záclony jednoduché s jemným leskem, ke kterým se krásně hodí vzorový závěs. Závěs podtrhne lehkost a vzdušnost této záclony. Dokonalost svého okna si můžete vytvořit sami, nebo s naší pomocí. Pro kterou variantu se rozhodnete vy?